Lietuvoje

2019.10.07 07:19

Orai šils, tačiau dar sulauksime ir lietaus, ir sniego

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.10.07 07:19

Pirmadienį į Lietuvą atslinks kritulių debesys. Kaip LRT RADIJUI sako sinoptikė Edita Gečaitė, virš šalies vis dar laikosi gana vėsi oro masė, todėl dieną sulauksime ne tik lietaus, bet ir sniego kruopelių. Tačiau jau antradienio naktį orai ims šilti.

Pirmadienį į Lietuvą atslinks daugiau krituliais nešinų debesų. Virš Lietuvos laikosi gana vėsi oro masė, todėl visoje šalyje pirmadienį iš dangaus kris mišrūs krituliai – daugiausiai lietus, tačiau jis maišysis su ledo ar sniego kruopelėmis. Temperatūra didžiojoje šalies dalyje laikysis tarp 4 ir 6 laipsnių šilumos, vakariniuose rajonuose –8–9 laipsniai.

Antradienio naktį debesys prasisklaidys, bet daugiau jų dar pasitaikys rytiniame pakraštyje. Didžiojoje šalies dalyje išliks švelniai teigiama temperatūra, tačiau šiauriniuose, pietrytiniuose rajonuose dar gali pasirodyti šalna.

Antradienio dieną temperatūra išsilaikys 6–9 laipsnių šiluma, pajūryje termometro stulpeliai kils iki 10 laipsnių. Dienos metu numatomi krituliai, daugiausia lietus, didesnėje šalies dalyje, tačiau jie bus nedideli ir trumpalaikiai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.