Lietuvoje

2019.10.06 22:58

Skvernelis – atvirai apie savo ligą: dėl politinės ateities spręs pasveikęs

prisipažino, kad sužinojęs diagnozę svarstė galimybę trauktis iš politikos
BNS2019.10.06 22:58

Sunkia liga sergantis premjeras Saulius Skvernelis teigia svarstąs įvairius variantus dėl savo politinės ateities, tačiau sprendimą priims pasveikęs.

„Kai aš visiškai pasveiksiu, o taip ir bus, tada reikės galvoti, ką toliau daryti. Laiko dar turime, dabar svarbiausia baigti rudens sesijos pagrindinius darbus“, – sekmadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „24/7“ sakė Vyriausybės vadovas.

Jis sakė, kad sužinojęs diagnozę – limfoma – svarstęs įvairius variantus, tarp jų ir trauktis iš politikos.

„Yra, neslėpsiu, pasvarstymų viską pakeisti iš esmės“, – teigė S. Skvernelis.

Jis prisipažino, kad priimti sprendimą nebus lengva, matant politinę situaciją.

„Tai nebus paprastas (sprendimas – BNS). Matau, kas vyksta Seime, matau, kad kai kas bando pasinaudoti situacija, bet, kaip sakau, esu kovotojas ir šitam fronte, ir kitam“, – kalbėjo Vyriausybės vadovas.

Jis tvirtino, kad jaučiasi gerai, gali dirbti ir jam rūpi valstybės likimas.

„Tikrai negaliu pasakyti, kad man nerūpi – paimu ir išeinu, tegu čia darosi, kas nori. Man rūpi. Man rūpi Lietuva, man rūpi ši valstybė, man rūpi, kad tikrai nepatektų į rankas tų žmonių, kurių per patrankos šūvį negalima prileisti“, – kalbėjo premjeras.

„Ypač kritiniais atvejais atsiskleidžia tų žmonių interesai, pasimato, ko jie nori, kaip jie iš tiesų mąsto, pasikeičia retorika, kuri buvo naudojama. Aš tą dabar puikiai pamačiau. Kaip minėjau, kai kas bando pasinaudoti situacija“, – sakė jis.

„Norisi baigti Vyriausybės darbo ciklą, galbūt dalyvauti rinkimuose, galbūt ne, bet apie tai dar anksti. Dabar svarbiausia man asmeniškai yra pasveikti“, – pažymėjo premjeras.

Seimo rinkimai Lietuvoje vyks 2020 metų spalį.

Premjeras S. Skvernelis rugsėjo pradžioje pranešė, kad susirgo pirminės stadijos limfoma – kraujo sistemos vėžiu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt