Lietuvoje

2019.10.04 11:43

Sinkevičius: tai buvo sunkiausias išbandymas, kokį iki šiol esu turėjęs

LRT.lt 2019.10.04 11:43

Po ketvirtadienį vykusių klausymų Europos Parlamente Virginijus Sinkevičius gali šiek tiek lengviau atsikvėpti. Aplinkos ir žuvininkystės komitetai uždegė jam žalią šviesą, o ir po intensyvaus pasiruošimo politikas grįžta į Lietuvą pas šeimą.

„Pastarosios trys savaitės buvo sunkiausias išbandymas, kokį iki šiol esu turėjęs. Kasdien po keliolika susitikimų, šimtai puslapių informacijos“, – feisbuke rašė V. Sinkevičius.

Anot jo, sunkiausia buvo įveikti baimę, kad gali nuvilti Lietuvą ir būti atskirai nuo šeimos. „Skirdama mane kandidatu į komisarus Lietuva tapo pavyzdžiu Europai, parodydama kaip tiki ta karta, kuri gimė Nepriklausomoje šalyje, ta karta, kuri gimė suvienytoje Europoje. Svarbiausia man buvo nenuvilti žmonių, kurie tokią šalį sukūrė ir kuria savo kasdieniu darbu“, – rašė jis.

Jo teigimu, išbandymai tuo nesibaigia, rimčiausi dar tik laukia ateityje. „Kiekviena diena bus tas „penktadienis už ateitį", už aplinką, už vandenynus“, – tęsia politikas.

Šaltinių duomenimis, po Aplinkos ir Žuvininkystės komitetai iš esmės pritaria lietuvio kandidatūrai.

Ar Sinkevičius tikrai bus paskirtas Europos Komisijos nariu, paaiškės spalio 23-iąją, kai dėl jo bei kitų eurokomisarų balsuos visas Europos Parlamentas.