Lietuvoje

2019.10.02 11:19

Skvernelis dėl viceministro pareiškimo apie ŽŪM perkėlimą: jis turbūt nesuvokia, kokias pareigas užima

atnaujinta 14.20
BNS, ELTA 2019.10.02 11:19

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) perkėlimas yra Vyriausybės sprendimas ir jis turi būti vykdomas.

„Viceministras turbūt nesusivokia, kokias pareigas užima neseniai pradėjęs dirbti, tai gal supras anksčiau ar vėliau, kad yra Vyriausybės sprendimas, ir jis turi būti vykdomas“, – po Vyriausybės posėdžio sakė S. Skvernelis.

LRT.lt primena, kad trečiadienį viceministras Petras Narkevičius teigė, jog Žemės ūkio ministerija nebus keliama į Kauną.

„Ministerija į Kauną nebus keliama. (...) Sakau ministerijos poziciją“, – trečiadienį Seimo Kaimo reikalų komitete pareiškė viceministras.

Konservatoriui Kaziui Starkevičiui paklausus, ar jis yra prieš premjero poziciją dėl ministerijos perkėlimo, komiteto vadovas „valstietis“ Andriejus Stančikas paragino „ta tema nebesiginčyti“.

Prezidento Gitano Nausėdos patarėjas Jaroslavas Neverovičius rugsėjo pabaigoje sakė, kad ministerijos perkėlimui į Kauną nebuvo gerai pasiruošta.

Žemės ūkio ministerija BNS šią savaitę pranešė, kad jau sudaryta dar viena darbo grupė, kuri galutinai pasakytų, ar verta į Kauną kelti ministeriją. Ją sudaro 7 ministerijos atstovai (2 iš jų – profsąjungos nariai).

BNS žiniomis, rugsėjo viduryje svarstyta galimybė perkelti 40 ministerijos darbo vietų į Kauną, iki 20 – į Alytų, iki 30 – į Panevėžį ir iki 20 į Šiaulius. Šiuo metu ministerijoje yra apie 220 darbo vietų.