Lietuvoje

2019.10.01 07:21

Permainingi orai: pasirodančius saulės spindulius keis lietaus debesys

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.10.01 07:21

Antradienio diena bus permaininga. Jei pirmoje dienos pusėje pro debesis prasiskverbs saulė, tai po pietų sulauksime vis daugiau lietaus. Kaip LRT RADIJUI sako sinoptikas Tadas Kantautas, trečiadienį lietus iš Lietuvos ir toliau nesitrauks.

Antradienio diena bus permaininga. Pirma dienos pusė bus debesuota su pragiedruliais tik vietomis trumpalaikis lietus numatomas, todėl sulauksime saulės spindulių. Pūs vakarų ir pietvakarių krypties vėjas, gūsiai daug kur sieks 15–20m/s.

Antradienio antroje dienos pusėje iš pietvakarių naujas ciklonas. Pradedant pietvakariniais rajonais, pradės lyti. Pietų krypties vėjas rims. Temperatūra dieną kils iki 10–14 laipsnių šilumos.

Trečiadienį žemesnio slėgio juosta nusidrieks per Lietuvą, todėl visoje šalyje lis, šiaurės vakariniuose rajonuose lis mažiausiai. Naktį daugelyje rajonų lis. Temperatūra kris iki 6–11 laipsnių šilumos, vėsiausia – šiaurės vakariniuose rajonuose.

Trečiadienio dieną išsilaikys panašios tendencijos kaip ir naktį – pietiniuose, rytiniuose rajonuose numatoma daugiau lietaus, šiaurės vakaruose ne tik lis mažiau, bet pasirodys ir saulė. Dieną temperatūra kils iki 12–15 laipsnių šilumos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.