Lietuvoje

2019.09.30 16:50

Adamkienė atsidūrė Vilniaus Santaros klinikose, įtariama, kad patyrė insultą

Adamkus: „Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai“; atnaujinta 17.19
Laura Adomavičienė, LRT.lt2019.09.30 16:50

Prezidento Valdo Adamkaus žmona Alma Adamkienė nuo sekmadienio yra Vilniaus Santaros klinikų intensyvios priežiūros skyriuje. Gydytojų verdiktas negailestingas – įtariama, kad A. Adamkienė patyrė insultą.

„Esu automobilyje, pakeliui į ligoninę. Bet tik prieš keletą minučių kalbėjau su gydytoja. Gydytojai yra optimistiški, jie tikisi, kad nebus jokių rimtų pasekmių. Jokių ypatingų procedūrų nedaroma, ji yra sekama, prižiūrima ir reikia tikėtis, kad viskas bus gerai“, – susijaudinusiu balsu kalbėjo prezidentas.

V. Adamkus patikslino, kad žmona į klinikas atvežta sekmadienį ryte. Šiuo metu A. Adamkienė yra sąmoninga, jai atliekami tyrimai.

Vėliau LRT TELEVIZIJAI V. Adamkus patvirtino, kad jos būklė jau gerėja, gali būti, kad netrukus bus perkelta iš intensyvios priežiūros palatos.

LRT.lt primena, kad dar prieš porą savaičių A. Adamkienė iš Vilniaus Santaros klinikų, į kurias pateko dėl kraujagyslių problemų, buvo išleista gydytis namo. Tąkart prezidentas žmoną rado namuose nukritusią, tačiau V. Adamkus patikino, kad žmona nebuvo nualpusi, sąmonės ji nebuvo praradusi.

Tuomet A. Adamkienės gydytoja tikino, kad problemos medikams jau yra žinomos. Praėjusią žiemą A. Adamkienė taip pat buvo atsidūrusi reanimacijoje.

A. Adamkienei šiuo metu yra 92 metai.

Taip pat skaitykite

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt