Lietuvoje

2019.09.30 08:40

Širinskienė apie balsavimą dėl Pranckiečio: laukiame, kol koalicijos partneriai grįš iš komandiruočių

atnaujinta 08.51
LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2019.09.30 08:40

Valdantieji dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu balsuos tuomet, kai visi koalicijai priklausantys parlamentarai grįš iš komandiruočių ir galės dalyvauti balsavime. Tai LRT RADIJUI patvirtino Valstiečių ir žaliųjų atstovė Agnė Širinskienė.

Jos teigimu, valdantieji kito pasirinkimo neturi, nes gali nepakakti balsų, kadangi opozicija balsavime ketina nedalyvauti.

„Mes turime daug kolegų, kurie yra įvairiose komandiruotėse ir puikiai žinote, kai yra dauguma iš keik daugiau nei 70 asmenų, kiekvienas balsas yra be galo vertingas. Tiesiog laukiame, kol kolegos bus Seime ir galės balsuoti“, – sako A. Širinskienė.

A. Širinskienė sako, kad laukti kitų parlamentarų reikia dėl to, kad opozicija žada sabotuoti šį balsavimą. Parlamentarė sako, kad taip opozicija elgiasi dėl to, kad bijo, kad kai kurie opozicijoje esantys parlamentarai palaikytų koalicijos poziciją.

„Aš manyčiau turime tiek balsų, kiek turime daugumoje. Opozicija, puikiai žinote, žada sabotuoti balsavimą ir tiesiog neiti ir nedalyvauti, matyt bijodami, kad vis dėlto atskiri jų nariai paremtų atstatydinimo procedūrą“, – teigia parlamentarė.

Politikė išsakė kritikos ir V. Prackiečiui. Ji sako, kad politikas pervertina savo galimybes.

„V. Pranckietis visada įsivaizduoja, kad turi partijos palaikymą. Jis manė, kad turi palaikymą ir partijos taryboje, deja, paskui praktika parodė kitus dalykus. Jisai mano, kad turi palaikymą savo skyriuje buvusiame, bet, kai reikia pateikti savo atsistatydinimą, iš beveik 100 narių ateina 15–16. Kiekvienas mano esąs geresnėje situacijoje nei yra. Jei nepavyktų atstatydinimo procedūra, puikiai žinote, kad tokia procedūra galėtų įvykti tik po pusės metų“, – teigia A. Širinskienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.