Lietuvoje

2019.09.29 16:26

Jurbarko rajone ieškota mergaitė rasta nuskendusi

jurbarkosviesa.lt2019.09.29 16:26

Šeštadienį iš namų išėjusi devynmetė rasta nuskendusi maždaug už pusantro kilometro nuo namų esančiame upelyje. Mergaitė jau temstant išbėgo iš namų ir dingo Mosteikių k. (Eržvilko sen.) apylinkėse.

Namiškiai, supratę, kad savo jėgomis surasti vaiko nepavyks, pagalbos paprašė policijos. Maždaug trys dešimtys policininkų ir savanorių visą naktį naršė kaimo apylinkes, miškus ir apleistas sodybas. Vaiko žvalgėsi ir termovizoriumi aprūpintas pasieniečių sraigtasparnis, trys kinologai su šunimis.

Sekmadienio rytą paieškos buvo tęsiamos. Šį kartą gerokai gausesnėmis pajėgomis – vaiko ieškojo kelios dešimtys savanorių, policija, pasieniečiai. Atvyko ir ugniagesiai gelbėtojai su valtimis ir nardymo įranga.

Pasak mergaitės mamos, mažametė vakare tiesiog pabėgo iš namų.

„Kai pamačiau, ji jau bėgo į miškelio pakraštį. Vijausi, šaukiau, bet jau temo. Apieškojome vakar viską, ką tik galėjome. Dukra autistė, todėl jei išsigando, galėjo kažkur slėptis. Tiesiog pastate ar dar kur. O apleistų pastaatų čia daugybę“, – sakė moteris.

Prie mergaitės paieškų ryte prisijungė kelios dešimtys savanorių – seniūnijos bendruomenė, medžiotojai, tiesiog nelaimėje padėti norintys žmonės.

Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius tikino, kad pareigūnai ir pasieniečiai su šunimis ir sraigtasparniu mažametės ieškojo visą naktį.

„Labai viską apsunkino tamsa. Dabar vėl vykstame į paiešką. Jei yra savanorių, kurie nori ir gali prisijungti, kiekvienas žmogus laukiamas“, – sakė pareigūnas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.