Lietuvoje

2019.09.26 07:22

Sinoptikė: temperatūra kils iki 19 laipsnių šilumos, tačiau jau šeštadienį numatomos orų permainos

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.09.26 07:22

Darbo savaitės pabaigoje dienomis temperatūra džiugins – kils iki 19 laipsnių šilumos, tačiau naktimis termometro stulpeliai kris iki neigiamos temperatūros. Tačiau sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė LRT RADIJUI sako, kad jau šeštadienį į Lietuvą ateis orų permainos, kurios atneš lietaus debesis.

Ketvirtadienio dieną, traukiantis šaltai oro masei bei pučiant nestipriam vėjui, lepinsimės saulės spinduliais. Temperatūra dieną kils iki 13–18 laipsnių šilumos. Vėsiausia bus šalies šiaurės rytiniuose rajonuose, o šilčiausia – Tauragės ir Marijampolės rajonuose.

Penktadienį didesnių pasikeitimų nenumatoma. Saulę ir šilumą mėgstantys žmonės nenusivils. Giedresnė naktis nulems tai, kad ji bus šaltesnė, daugelyje rajonų pasirodys šalnos.

Penktadienio dieną nuo ankstyvo ryto spinduliuojanti saulė temperatūrą kels aukštyn iki 14–19 laipsnių šilumos. Pūs pietryčių vėjas. Šilčiausi regionai – Klaipėdos ir Tauragės apskritys.

Šeštadienį numatomi orų pokyčiai. Į Lietuvą atkeliaus ciklonai, kurie į mūsų šalį neš dažną lietų. Naktį temperatūra svyruos tarp 7 ir 12 laipsnių šilumos, dienomis – 12–17 laipsnių. Kasdien sulauksime rudeninio pobūdžio lietaus ir dėl to atrodys, kad orai atvės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.