Naujienų srautas

Lietuvoje2019.09.24 09:05

Rita Tamašunienė atskleidė, kad naująja viceministre taps Beata Maliušickaja

LRT.lt 2019.09.24 09:05

Antradienį vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė atskleidė, kad dar šią savaitę darbą ministerijoje pradės nauja viceministrė. LRT RADIJO laidoje „Ryto garsai“ ministrė teigė, kad atsilaisvinusią vietą užims Beata Maliušickaja.

Būsima viceministrė dirbo Vilniaus rajono savivaldybėje, buvo administracijos direktoriaus pavaduotoja. Anksčiau politikė dirbo Ūkio ministerijoje (dabartinė Ekonomikos ir inovacijų ministerija), buvo patarėja. Kaip teigia R. Tamašunienė, kandidatūra pasirinkta dėl patirties savivaldos srityje.

Ministrė tikina, kad naujosios viceministrės pagrindinės užduotys bus susijusios su savivaldos, viešojo administravimo, viešųjų įstaigų sritimi.

Kiti du viceministrai – Česlovas Mulma ir Tautvydas Tamulevičius – liko viceministrų pareigose. Po ministrų pasikeitimo buvo atleistas tik vienas viceministras.

Darbą naujoji viceminstrė, R. Tamašunienės teigimu, turėtų pradėti dar šią savaitę.

R. Tamašunienė sako, kad daugiau pasikeitimų ministerijoje nenumatoma: „Kalbėjau su ministerijos darbuotojais, kad negalima per metus atleisti darbuotojus. Manau, kad galiu dirbti su komanda, kurią radau.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi