Naujienų srautas

Lietuvoje2019.09.23 17:20

Karbauskis įvertino LSDP pasirodymą rinkimuose: pasakos apie potencialą pasibaigė

Benas Brunalas, ELTA 2019.09.23 17:20

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis įvertino socialdemokratų lyderio Gintauto Palucko nesėkmingą pasirodymą sekmadienį vykusiose rinkimuose Žirmūnų apygardoje.

Pasak jo, tai, kad Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) lyderis nusileido nacionalinėje politikos arenoje mažai žinomai konservatorei Paulei Kuzmickienei, reiškia, kad kalbos apie LSDP atgimimą yra tiesiog pasakos.

„Toks socialdemokratų rezultatas rodo, kad visos pasakos apie jų potencialą būsimuose rinkimuose turėtų pasibaigti su šitais rinkimais“, – „Eltai“ sakė R. Karbauskis, pabrėždamas, kad G. Paluckui tekusi balsų dalis nuo visų apygardoje balso teisę turinčių rinkėjų yra labai maža.

„Tai, kad Europos Parlamento rinkimuose jie buvo antri, yra Blinkevičiūtės fenomenas ir nieko daugiau. Jeigu nebūtų jos buvusios, rezultatas būtų buvęs visiškai kitoks, ir šie rinkimai tai įrodo“, – sakė „valstiečių“ partijos, kuriems sekmadienį vykę rinkimai vėl susiklostė nesėkmingai, lyderis.

Sekmadienį vyko nauji Seimo rinkimai Žiemgalos, Žirmūnų ir Gargždų vienmandatėse apygardose. Žirmūnuose Seimo rinkimus laimėjo iki šiol Vilniaus miesto taryboje dirbusi konservatorė P. Kuzmickienė, Gargžduose – konservatorė Rasa Petrauskienė, o Žiemgalos vienmandatėje apygardoje į Seimą pateko socialdemokratas Liudas Jonaitis.

Sostinėje esančioje Žirmūnų apygardoje G. Paluckas pralaimėjo konservatorei P. Kuzmickienei. Ši rinkimuose sulaukė 52,03 proc. palaikymo, o socialdemokratas G. Paluckas 46,98 proc. rinkėjų paramos.
Žirmūnų rinkimų apygardoje yra įrašyta 35,1 tūkst. rinkėjų, iš kurių balsą atidavė 15,22 proc.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi