Naujienų srautas

Lietuvoje2019.09.23 18:28

Kaune kūdikis galėjo būti sužalotas tyčia: įtarimai – mamos sugyventiniui

Praėjusią savaitę į Kauno klinikas atvežti du namuose Kaune ir Šiauliuose sužaloti kūdikiai čia gydomi iki šiol. Ikiteisminį tyrimą pradėję Šiaulių prokurorai įtarimų kol kas niekam nepareiškė, tuo metu Kauno prokuratūra dėl sunkaus dviejų mėnesių kūdikio sveikatos sutrikdymo įtarimus pareiškė jo mamos sugyventiniui.

Dviejų mėnesių mažylio būklė buvo itin sunki, buvo sutrikęs jo kvėpavimas ir sąmonė, atlikus tyrimus paaiškėjo, kad į smegenis išsiliejo kraujas.

Vaiko teisių apsaugos tarnybai ši šeima nebuvo žinoma. Kauno prokuratūra tiriamų versijų neatskleidžia ir daugiau informacijos žada gavus medicininio tyrimo išvadas.

„Mūsų žiniomis, apklausos vyko iki vėlaus vakaro penktadienį. Ar mama ir jos sugyventinis pripažįsta savo kažkokią kaltę šiuo metu šito dalyko komentuoti negalėčiau, tačiau taip, buvo apklausti tiek motina, tiek sugyventinis, tiek kaimynai, kurie tik galėjo kažkokios naudingos informacijos ikiteisminio tyrimo sėkmei turėti“, – sako Kauno apygardos prokuratūros atstovė Izabelė Bočkienė.

Plačiau žiūrėkite reportaže nuo 12.30 min.

Žinios. Minint Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną, nerimsta kalbos apie istorinę atmintį
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi