Naujienų srautas

Lietuvoje2019.09.20 19:35

Šiluma sugrįš, bet tik savaitgaliui

Ši savaitė orais nelepino – buvo žvarbu ir lietinga, atsirado ir norinčių skelbti šildymo sezono pradžią. LRT TELEVIZIJAI sinoptikė Edita Gečaitė sako, kad savaitgalį galime tikėtis daugiau šilumos.

Šiltasis frontas į šalį atkeliauja šiek tiek greičiau. Naktį praslinks pagrindinė lietaus zona, o šeštadienio dieną lietaus klius tik jau rytiniam šalies pakraščiui. Taip pat sumažėja ir šalnų pavojus – didžiausia jų tikimybė bus rytiniame pakraštyje.

Šeštadienį jau bus šilčiau – kils iki 13–18 laipsnių šilumos. Sekmadienį žadama dar mažiau lietaus, krituliai iškris tik rytiniuose rajonuose dienos metu. Laukiama ir dar didesnė šiluma – net iki 15–20 laipsnių šilumos.

Vis dėlto nauja savaitės pradžia ir vėl prasidės žvarbiai, tačiau lietaus bus mažiau. Įsitvirtins anticiklonas. Pirmadienį, antradienį bei trečiadienį temperatūra bus žema, ypač naktį. Šalnos turėtų pasirodyti jau didesnėje šalies dalyje.

Antradienio naktį net ir ore gali atvėsti iki 1–2 laipsnių. Temperatūra dienomis vyraus nuo 11 iki 16 laipsnių, o antradienį tik 9–14 laipsnių šilumos.

Plačiau žiūrėkite reportaže nuo 20.15 min.

Žinios. Vaikai visame pasaulyje šiandien rengia pasaulinį streiką dėl klimato, prie protesto jungiasi ir Lietuvos jaunimas
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi