Lietuvoje

2019.09.19 16:13

Jurbarke neblaivi politikė taranavo automobilį, tarnybos paėmė vaiką

moteris tikina gėrusi valerijono lašų
jurbarkosviesa.lt, LRT.lt2019.09.19 16:13

Ketvirtadienį apie 13 val. prie Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos užregistruotas eismo įvykis. Pirminiais duomenimis, automobiliai apgadinti nesmarkiai, tačiau iškviesti policijos pareigūnai vienai vairuotojų nustatė vidutinį girtumą.

Avarijos kaltininkė – viešas asmuo, socialdemokratų partijos Jurbarko r. skyriaus atsakingoji sekretorė Ilona Pocienė. Moteris atvažiavo į Jurbarko Naujamiesčio progimnaziją pasiimti sūnaus.

Telefonu pakalbinta I. Pocienė tvirtino, kad iki pietų buvo darbe ir jokio alkoholio negėrė. Tą, pasak jos, galėtų patvirtinti įstaigos sekretorė. I. Pocienė dirba Skalvijos namų vyr. buhaltere.

Į nepavydėtiną situaciją patekusi politikė teigia, kad susinervinusi gėrė valerijono lašų, tačiau kodėl tokį girtumą parodė pareigūnų alkotesteris, ji nežinanti. Pati į gydymo įstaigą dėl kraujo tyrimo nesikreipė.

Skalvijos namų sekretore prisistačiusi moteris telefonu redakcijai teigė, kad I. Pocienė iš ryto darbe buvo, bet vėliau išvyko pas gydytoją į klinikas. Apie galimas išgertuves darbe nieko nežinojo nei minėta sekretorė, nei šiandien labai užimtas įstaigos direktorius Nerijus Jarilinas. Apie įvykį jis nieko negalėjo paaiškinti, nes nuo pat ryto užsiėmęs kitais reikalais. Tačiau teigė, kad jei faktai pasitvirtins, sprendimai bus griežti.

Įvykis neliko nepastebėtas Vaiko teisių specialistų, jie įžvelgė nesaugią aplinką mažamečiui.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt