Lietuvoje

2019.09.18 11:10

Postą palieka Šimašiaus patarėjas Zubriakovas

Šimašius: abiem pusėms nusprendus, kad atėjo laikas pokyčiams; atnaujinta 11.50
LRT.lt, BNS 2019.09.18 11:10

Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus patarėjas Aleksandras Zubriakovas traukiasi iš pareigų. Apie šį sprendimą jis paskelbė savo feisbuko paskyroje.

„Šiandien (trečiadienį – LRT.lt) su R. Šimašiumi padėkojome vienas kitam už praleistus 4,5 metų drauge, o nuo spalio ieškosiu naujų horizontų ir iššūkių“, – rašoma A. Zubriakovo feisbuko paskyroje.

„Jaučiu, kad atėjo laikas naujiems iššūkiams, sutarėme su Remigijumi Šimašiumi, kad spalio pradžioje palieku komandą abipusiu sutarimu. Ketveri su puse metų yra gana ilgas laiko tarpas, istoriškai, man atrodo, nėra nė vieno Vilniaus mero atstovo spaudai, kuris būtų išdirbęs dvi kadencijas iš eilės. Turiu 15 metų žurnalistinio darbo patirtį, penkerių metų – viešųjų ryšių srityje, manau, kad be veiklos neliksiu“, – BNS sakė trečiadienį A. Zubriakovas.

Savo įraše jis dėkoja komandai už ilgametį darbą ir tikisi, kad ateityje vėl kartu dirbs kituose projektuose. Visgi, naujų karjeros planų jis neįvardina.

Pats R. Šimašius teigia, jog nuo antrosios kadencijos šiemet jau pasikeitė trys iš šešių jo patarėjų, o tokie pokyčiai buvo būtini „atsižvelgiant į antrosios kadencijos tikslus ir prioritetus bei norint suspėti su politikų ir administracijos užduodamu tempu“.

„Aleksandras daugiau nei ketverius metus buvo ištikimas pagalbininkas ir karys, tačiau abiems pusėms nusprendus, kad atėjo laikas pokyčiams, sutarėme stabdyti bendradarbiavimą. Linkiu jam sėkmės profesiniame kelyje“, – komentare BNS teigė meras.

LRT.lt primena, kad A. Zubriakovas Vilniaus miesto savivaldybėje dirbo mero R. Šimašiaus patarėju ryšiams su visuomene nuo 2015-ųjų metų.