Lietuvoje

2019.09.16 10:23

Klaipėdos centrinis paštas iškeliamas į kitą pastatą, senasis bus parduotas

Ramūnas Jakubauskas, BNS2019.09.16 10:23

Klaipėdos centrinis paštas iškeliamas į kitą pastatą, pirmadienį pranešė valstybės valdoma bendrovė Lietuvos paštas.

XIX amžiaus pabaigoje statytą Klaipėdos centrinio pašto pastatą ketinama parduoti, tačiau kaina kol kas neatskleidžiama.

Nuo spalio 1-osios pašto paslaugos bus teikiamos prekybos centre „Manto namai“.

„Ieškodami patalpų persikėlimui, vertinome ne tik jų dydį, bet ir prieinamumą – kad būtų sudarytos sąlygos į paštą patekti neįgaliesiems ir mamoms su vežimėliais, be to, ne mažiau svarbu, kad paštą pasiekti būtų patogu tiek automobiliu, tiek pėsčiomis“, – pranešime cituojamas įmonės Tinklo padalinio vadovas Jonas Sadauskas.

Pasak jo, prieš 126 metus statytas Klaipėdos centrinio pašto pastatas šiuo metu nėra pritaikytas modernioms pašto paslaugos, panaudojamos ne visos jo patalpos.

„Šiuo metu iš 3 tūkst. kvadratinių metrų centriniame pašte naudojame tik pusę – 1462 tūkst. kvadratinių metrų, tačiau kokybiškoms šiuolaikinėms pašto paslaugoms teikti pakanka dar mažiau – apie 120 kvadratinių metrų“, – teigia įmonės atstovas.

Anot J. Sadausko, naujame pastate įsikursiančiame centriniame pašte bus įrengti šeši klientų aptarnavimo langeliai, suprojektuota patogi laukimo salė, įrengta savitarnos parduotuvė.

Taip pat skyriuje bus įrengta speciali vieta internetinėje savitarnos sistemoje suformuotoms ir iš anksto apmokėtoms siuntoms palikti.

Klaipėdos centrinio pašto pastatas Liepų gatvėje yra saugomas valstybės.