Lietuvoje

2019.09.16 06:59

Nutraukta iš jachtos iškritusio vyro paieška

atnaujinta 13.03
LRT RADIJAS, LRT.lt, BNS2019.09.16 06:59

Pirmadienį Karinės jūrų pajėgos dėl blogo nutraukė paiešką vyro, kuris sekmadienį iškrito iš apvirtusios jachtos netoli Klaipėdos uosto. Ar paieška bus atnaujinta, kol kas neaišku.

Pirmadienio rytą buvo nuspręsta atnaujinti dingusiojo paieškas iki tol, kol tikimasi, kad yra galimybė rasti gyvą vyrą. Tačiau dėl blogų oro sąlygų paieškos nutrauktos.

„7 val. 30 min. gelbėjimo operacija atnaujinta, rajone dirba pakrančių apsaugos rinktinės laivai, jie skenuoja paviršių, palei molą ir palei krantą bando surasti dingusį asmenį“, – BNS sakė komandoras leitenantas Ramūnas Kažerskas.

Policijos departamento duomenimis, per nelaimę išgelbėti penki asmenys: 1989, 1969 ir 1998 metais gimusios moterys bei 1970 ir 1989 metais gimę vyrai. Jie šiuo metu gydomi ligoninėje. Patvirtinta, kad žuvęs apie 65 metų asmuo buvo laivo kapitonas. Keturi asmenys reanimacijoje, tačiau gydytojai sako, kad jų būklė stabili.

Išgelbėti asmenys nebuvo patyrę didelių sužeidimų, tačiau buvo sušalę bei išsigandę.

Ieškoma maždaug 45 metų iš jachtos iškritusio vyro.

Nelaimė sekmadienio vakarą įvyko prie pietinio molo. Apvirtus jachtai dar vieno iš vandens ištraukto vyro gyvybės medikams išgelbėti nepavyko.

Iš viso Lenkijoje registruota jachta plaukė septyni šios šalies piliečiai, likusieji penki – sveiki ir gyvi.

Jachta apvirto, bandydama įplaukti į Klaipėdos uostą.