Lietuvoje

2019.09.13 09:51

Adamkienė iš ligoninės išleista gydytis į namus

Adamkus apie žmonos būklę: nieko kritiško nėra; atnaujinta 18.24
LRT.lt, LRT TV naujienų tarnyba2019.09.13 09:51

Prezidento Valdo Adamkaus žmona Alma Adamkienė penktadienį buvo atsidūrusi ligoninėje, pranešė portalas „tv3.lt“. Kiek vėliau portalas patikslino, kad ji penktadienio pavakarę iš Vilniaus Santaros klinikų jau išleista gydytis namo.

Prezidentas V. Adamkus portalui LRT.lt patvirtino, kad prieš porą dienų jo žmonai A. Adamkienei iš tiesų pablogėjo sveikata. Prezidentas žmoną rado namuose nukritusią, tačiau V. Adamkus patikino, kad žmona nebuvo nualpusi, sąmonės ji nebuvo praradusi.

V. Adamkus sakė, kad žmoną išvežė į Santaros klinikas, greitosios pagalbos automobilio nekvietė.

„Priežastis – kraujagyslės. Čia nieko naujo, pas ją visą laiką truputį problemų su kraujagyslėmis yra“, – sakė V. Adamkus.

Atvykusiai į ligoninę V. Adamkienei buvo atlikti visi tyrimai, nuolat lašinami vaistai. Šiuo metu prezidentas pats budi prie žmonos, jo tikinimu, A. Adamkienės būklei grėsmės nėra.

„Viskas tvarkoje yra, tikrai noriu užtikrinti jus. Aš vakar pas ją buvau porą valandų, labai gerai jaučiasi, atsigavusi. Gydytojai lašina vaistus, kurie reikalingi. Nieko kritiško nėra. Ačiū labai už rūpestį, bet tikrai galiu užtikrinti, kad viskas yra gerai. Jeigu bus geroje formoje, ją galbūt net šiandien paleis“, – vylėsi V. Adamkus.

A. Adamkienės gydytoja sako, kad problemos medikams jau yra žinomos.

„Sąmonės praradusi nebuvo, bet tie kritimai kartojasi. Tai daugiau medicininiai dalykai, nemanau, kad tai aptarimo objektas. Tai nėra pirmas kartas, tai sveikatos sutrikimai, kurie buvo žinomi anksčiau. Mes dabar tiesiog tikriname, ar nėra prisidėję naujų dalykų“, – sako Santaros klinikų gydytoja Aušra Marcijonienė.

Praėjusią žiemą A. Adamkienė buvo atsidūrusi reanimacijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.