Lietuvoje

2019.09.12 15:24

Sysas apie naują frakciją „Lietuvos gerovei“: pridedame žodį „gerovė“ ir viskas tampa „cool“

kaltina, kad bando įsiteikti Nausėdai
LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2019.09.12 15:24

Per plenarinį posėdį paskelbta, kad parlamente susikūrė nauja frakcija „Lietuvos gerovei“, jos seniūnu išrinktas „tvarkietis“ Vytautas Kamblevičius. Į tokią iniciatyvą sureagavo ir Seimo LSDP frakcijos seniūno pavaduotojas Algirdas Sysas, kurio teigimu, šios frakcijos pavadinimu bandoma įsiteikti prezidentui ir visuomenei.

„Čia yra cool pavadinimas. Dabar cool, reikia visur kur galima pakeisti į gerovės ir tada įsiteiki prezidentui, o visi žmonės iškart patiki, kad tai yra jėga ir gelbėtojai“, – LRT TELEVIZIJAI sako A. Sysas.

Frakcijos seniūnas V. Kamblevičius tikina, kad pavadinimas Lietuvos gerovei nėra pasiskolintas iš prezidento šūkio Gerovės valstybė.

„O kodėl ne, jei yra bendri tikslai. Čia nieko blogo, jei iš prezidento ir prezidentūros tokie gražūs sklinda balsai, jei mes, frakcijos, tai dar geriau, tokia simbiozė išeina“, – atsako jis.

LRT.lt primena, kad naujai frakcijai priklauso septyni nariai: frakciją „Tvarka ir teisingumas“ palikę V. Kamblevičius, Ona Valiukevičiūtė, Algimantas Dumbrava, Juozas Imbrasas, Kęstutis Bartkevičius bei Rimas Andrikis, „tvarkiečius“ palikęs dar anksčiau, taip pat iš „socialdarbiečių“ frakcijos pasitraukęs Algirdas Butkevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt