Lietuvoje

2019.09.12 12:32

Pareigūnai ir savanoriai tęsia dingusio 10-ečio paieškas: vaiko nerandama jau dvi paras

rastas mažamečio paspirtukas; atnaujinta 13.10
LRT.lt2019.09.12 12:32

Antrą parą artimieji ir pareigūnai ieško dingusio be žinios dešimtmečio Lauryno Čeliausko. Mažametis mįslingai dingo antradienio vakarą.

Pareigūnų turimais duomenimis, vaikas antradienį apie 19.30 val., išėjo iš namų Šilutės rajono Gaidelių kaime, ir iki šiol negrįžo.

Minėtą dieną vaikas buvo su žaliais sportbačiais, pilkomis-melsvomis sportinėmis kelnėmis bei geltonais marškinėliais.

Berniukas lieso kūno sudėjimo, apie 135 cm ūgio, plaukai rudi, trumpai apkirpti bliūdeliu, akys mėlynos, turi randą ties lūpa.

Artimųjų teigimu, vaikas turi raidos sutrikimą, sunkiai kalba.

Kaip praneša „Šilutės naujienos“, ketvirtadienį susirinko savanoriai, kurie kartu su pareigūnais tęsia vaiko paiešką.

Kelioliką žmonių išplėtė paieškos plotą, kaip informuoja „Šilutės naujienos“, šiuo metu 10-ečio ieškoma miškelyje šalia Šilutės Žalgirio sodų.

Trečiadienį šalia Gaidelių žvyro karjero esančiame vandens telkinyje dirbo narai, mat šalia buvo rastas vaiko paspirtukas, tačiau paieškos rezultatų nedavė.

„Trečiadienį buvo išžvalgyta pati teritorija ir buvo apžiūrėtas pats žvyro karjeras, o paskui prisijungė Klaipėdos narai. Tada buvo nutarta vykti prie šalia esančio tvenkinio, tačiau atlikus žvalgybą po vandeniu ir vandens telkinio paviršiuje berniukas buvo nerastas ir mūsų pajėgos buvo atšauktos“, – BNS ketvirtadienį sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovė Laura Valauskienė.

Gyventojus, žinančius apie dingusio vaiko buvimo vietą ar galinčius suteikti kitos naudingos informacijos, prašome pranešti tel. Nr. 86 700 60000 arba 112.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Ruduo Vilniuje
COVID-19 TRUMPAI