Naujienų srautas

Lietuvoje2019.09.10 10:35

„Tvarkiečius“ Seime palikęs Kamblevičius: Žemaitaitis viską darė su niekuo nesitaręs

bus kuriama nauja frakcija
Gytis Pankūnas, LRT.lt 2019.09.10 10:35

„Tvarkiečių“ frakciją Seime palikęs Vytautas Kamblevičius tikina svarstantis prisidėti prie esą kuriamos naujos frakcijos Seime. Jis LRT.lt patikino, kad palikti „tvarkiečių“ frakciją su kitais keliais kolegomis nusprendė dėl išsiskyrusių jo ir partijos lyderio Remigijaus Žemaitaičio nuomonių.

LRT.lt kalbintas V. Kamblevičius teigė, kad su kitais partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovais Juozu Imbrasu, Ona Valiukevičiūte, Algimantu Dumbrava palikęs „tvarkiečių“ frakciją kol kas ketina prisijungti prie Mišrios Seimo narių grupės. Jis patvirtino, kad bus kuriama naują frakcija Seime, tačiau nepatikslino, iš ko ji bus sudaryta ir ar tai bus opozicinė frakcija.

„Dabar niekas nieko nežino, kaip čia bus toliau. Pirmiausia, dar reikia visus dalykus sudėlioti. Mes padarėme pirmą žingsnį ir vėliau darysime antrą. [...]

Kursime kokią naują frakciją, čia niekas nieko neslepia, bet apie tai anksti kalbėti, kol mes dar nieko nepadarę esame“, – antradienį LRT.lt kalbėjo V. Kamblevičius.

Jis teigė „tvarkiečių“ frakciją palikęs dėl partijos lyderio R. Žemaitaičio veiksmų.

„Išsiskyrė nuomonės su partijos pirmininku, kuris faktiškai destrukciją veda ir partijoje, ir frakcijoje. Mes daug su juo kalbėjomės, bet tos kalbos – kaip į sieną, nes jis viską asmeniškai daro, su niekuo nesitaria“, – tikino R. Žemaitaitis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi