Naujienų srautas

Lietuvoje2019.09.10 09:14

Buvęs Adamkaus ir Grybauskaitės patarėjas dirbs TS-LKD

atnaujinta 09.24
LRT.lt 2019.09.10 09:14

Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės patarėjas vidaus politikos klausimais Mindaugas Lingė feisbuke pranešė, kad nuo šio rudens dirbs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos gretose.

„Iš arti mačiau ir pats dalyvavau daugelyje pastarojo dešimtmečio Lietuvos politinių procesų, todėl nusprendžiau prisidėti prie Lietuvos politinės sistemos stiprinimo. Dirbsiu vienoje didžiausių ir stipriausių Lietuvos partijų – TS-LKD. Net ir stipriausi galiūnai turi savo Achilo kulnus, todėl, tikiuosi, galėsiu padėti prieš būsimus Seimo rinkimus šiai partijai atsiverti platesnėms auditorijoms, tapti visiems Lietuvos žmonėms atstovaujančia politine jėga, gebančia girdėti, reaguoti ir pasiūlyti stabilumą su pažanga derinančią valstybės politiką“, – socialiniame tinkle rašo M. Lingė.

Kaip rašoma TS-LKD išplatintame pranešime žiniasklaidai, M. Lingė, dirbdamas TS-LKD vykdomajame sekretoriate, jis konsultuos strateginės komunikacijos ir vidaus politikos klausimais.

Tai ne vienintelė permaina, buvęs patarėjas taip pat dėstys ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute.

M. Lingė valstybinėje tarnyboje dirbo beveik 13 metų. Beveik trejus metus jis dirbo V. Adamkaus vidaus politikos grupės patarėju, ir dešimtmetį D. Grybauskaitės komandoje įvairiose pozicijose – nuo patarėjo iki vyriausiojo patarėjo ir grupės vadovo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16