Naujienų srautas

Lietuvoje2019.09.07 08:19

Permainingas savaitgalis: gražias šeštadienio valandas pakeis niūrokas, bet šiltas sekmadienis

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.09.07 08:19

Savaitgalis Lietuvoje bus permainingas – po gražaus ir šilto šeštadienio, sekmadienį sulauksime permainų ir į Lietuvą bent trumpam žengs rudeniški orai.

Kaip LRT RADIJUI sakė sinoptikas Tadas Kantautas, šeštadienį į Lietuvą po truputį plauks debesys, tačiau žymesnio lietaus nesitikima, o oras bus pakankamai šiltas.

„Diena bus įvairi, pirmoje dienos pusėje bus daugiau saulėtų valandų, lietaus tikrai nebus, antroje dienos pusėje pajusime iš pietryčių artėjančio ciklono įtaką, didės debesuotumas, tiesa, žymesnio lietaus dar nebus“, – sakė sinoptikas.

Dieną termometrų stulpeliai pasieks 18-23 laipsnių ribą.

Tačiau pirmąsias permainas sinoptikai žada jau sekmadienio naktį, kuomet į vakarinius rajonus pradės plūsti tankesni lietaus debesys, todėl šio regiono gyventojai pirmieji sulauks krintančio lietaus.

Sekmadienio dieną vėjo nešami debesys jau pasiskirstys po visą šalį, todėl palis daugelyje šalies rajonų, tiesa, laukiama trumpalaikio lietaus.

Kai kur galima ir perkūnija.

Kiek mažesnė jo tikimybė Lietuvos rytinėje dalyje.

Temperatūra dieną sieks 19-24 laipsnius šilumos.

Pirmadienio naktis bus drėgna, iškeliaujantis iš šalies lietus dar kai kur sudrėkins žemę. Diena numatoma pavasariškai šilta, temperatūra kils iki 22–27 laipsnių šilumos.

Tačiau šiluma į Lietuvą užklys tik vieną dieną, antradienį temperatūra dar laikysis tarp 22 ir 25 laipsnių šilumos, tačiau jau trečiadienį temperatūra nukris iki 17–22 laipsnių. Taip pat sugrįš lietus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi