Lietuvoje

2019.09.06 20:06

Permainingi orai neleis suabejoti – atėjo ruduo

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2019.09.06 20:06

Savaitgalis Lietuvoje bus permainingas ir primins, kad šalyje jau po truputį įsitvirtina ruduo. Kaip teigia sinoptikė Edita Gečaitė, sekmadienį sulauksime rudeniškų orų, tačiau jau pirmadienį sugrįš vasariški orai, kurie Lietuvoje išliks tik vieną dieną, o vėliau vėl atvės ir sugrįš lietus.

Šeštadienio naktį palis šiaurės vakariniuose rajonuose, dieną lietus mažai tikėtinas. Temperatūra dieną svyruos tarp 18 ir 23 laipsnių.

Sekmadienį bus galima pajusti, kad ruduo ne tik kalendorinis. Visoje šalyje sulauksime lietaus. Gausesnis jis bus vakariniuose rajonuose, o mažiau jo sulauks rytiniai rajonai. Sekmadienį bus šilčiau nei šeštadienį ir temperatūra bus 19–24 laipsniai šilumos.

Pirmadienio naktis bus drėgna, iškeliaujantis iš šalies lietus dar kai kur sudrėkins žemę. Diena numatoma pavasariškai šilta, temperatūra kils iki 22–27 laipsnių šilumos.

Tačiau šiluma į Lietuvą užklys tik vieną dieną, antradienį temperatūra dar laikysis tarp 22 ir 25 laipsnių šilumos, tačiau jau trečiadienį temperatūra nukris iki 17–22 laipsnių. Taip pat sugrįš lietus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.