Naujienų srautas

Lietuvoje2019.09.05 08:52

Rinkimų dieną neveiks „Rinkėjo puslapis“

Sekmadienį, rugsėjo 8 d., vykstant naujiems rinkimams į Seimą vienmandatėse Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardose, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis“ nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, praneša Vyriausioji rinkimų komisija (VRK).

Visuomenei su balsavimo rezultatais ir rinkėjų aktyvumu bus galima susipažinti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) interneto svetainėje www.vrk.lt.

Sužinoti rinkimų apygardų ir apylinkių adresus ir jų kontaktinę informaciją bus galima VRK interneto svetainėje arba paskambinus į VRK telefonu 85 239 6902.

Portalo „Rinkėjo puslapis“ paslaugos išoriniams naudotojams nebus teikiamos nuo š. m. rugsėjo 7 d. 20 val. iki š. m. rugsėjo 9 d.

VRK atsiprašo rinkėjų už galimus nepatogumus.

Nauji rinkimai į Seimą vienmandatėse Žirmūnų Nr. 4, Gargždų Nr. 31 ir Žiemgalos Nr. 46 rinkimų apygardose vyks šių metų rugsėjo 8 d.

Parlamentaro mandato iš viso siekia 27 kandidatai: Žirmūnų apygardoje varžysis 11, Gargždų apygardoje – 10, o Žiemgalos apygardoje – 6 politikai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi