Naujienų srautas

Lietuvoje2015.07.28 15:12

V. Mazuronis: V. Vigelio atsistatydinimą lėmė ir nepalanki politinė diskusija

BNS 2015.07.28 15:12

Kultūros viceministro Vytauto Vigelio sprendimą atsistatydinti lėmė nepalanki politinė diskusija ir neigiama visuomenės nuomonė, sako Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis.

Kultūros viceministro Vytauto Vigelio sprendimą atsistatydinti lėmė nepalanki politinė diskusija ir neigiama visuomenės nuomonė, sako Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis.

Jis pasveikino V. Vigelio sprendimą trauktis.

„Aš manau, kad V. Vigelis gali ir galėjo dirbti šiose pareigose, bet manau, kad susidariusioje situacijoje, kada politikoje susidaro diskusija iš nepalankios pusės ir dar tam tikra neigiama visuomenės nuomonė, tai aš manau, kad jo žingsnis teisingas“, – BNS antradienį sakė V. Mazuronis.

„Darbiečių“ lyderio teigimu, V. Vigelio sprendimas atsistatydinti buvo savarankiškas. Jis teigė nežinąs, kada Darbo partija apsispręs, kas turėtų pakeisti kultūros viceministrą pareigose.

Kultūros ministerija antradienį pranešė, kad V. Vigelis traukiasi iš pareigų.

„Darbietis“ atsistatydino praėjus dienai po to, kai premjeras Algirdas Butkevičius pirmadienį nurodė Š. Biručiui per šią savaitę atleisti viceministrą, kuris buvo paskirtas į pareigas, nesuderinus jo kandidatūros. Pasak vyriausybės vadovo, jis neatitiko moralės reikalavimų.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigė, kad V. Vigelio paskyrimas kultūros viceministru rodo neatsakingą Darbo partijos požiūrį į kompetenciją ir skaidrumą.

Šis politikas pateko į skandalą, kai 2011 metų galbūt neblaivus buvo Varšuvoje išlaipintas iš lėktuvo. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija yra paskelbusi, kad jis yra supainiojęs viešuosius ir privačius interesus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi