Lietuvoje

2019.08.31 10:51

Vos pakilęs „Ryanair“ lėktuvas privalėjo leistis dėl keleivio sveikatos

keleivis atsisakė išlipti; atnaujinta 11.11
LRT.lt2019.08.31 10:51

Šįryt Vilniaus oro uoste pakilęs lėktuvas „Ryanair“, turėjęs vykti į Berlyną, buvo priverstas grįžti, nes vienam keleviui pasidarė bloga. Spėjama, kad vyrą ištiko epilepsijos priepuolis.

Kaip LRT.lt praneša skaitytoja, lėktuve buvo medikė, kuri keleiviui iš karto suteikė pirmąją pagalbą. Nusileidus lėktuvui atskubėjo ir greitoji medicinos pagalba.

Tiesa, kiek vėliau susirgęs keleivis atsisakė išlipti – įgula ir lėktuve esantys keleiviai buvo priversti laukti. Į konfliktą įsitraukė ir pilotas, raginęs vyrą išsilapinti. Galiausiai, jauna porelė buvo priversta palikti lėktuvą.

LRT.lt susisiekus su Vilniaus oro uosto atstovu žiniasklaidai Tadu Vasiliausku, šis patvirtino, kad toks incidentas iš tiesų įvyko.

„10 val. lėktuvas „Ryanair“ turėjo vykti iš Vilniaus į Berlyną, tačiau vienam keleiviui pasidarius bloga – jį ištiko epilepsijos priepuolis – lėktuvas buvo privertas grįžti į Vilniaus oro uostą. Atvykę medikai suteikė pirmąją pagalbą. Kol kas lėktuvas yra Vilniaus oro uoste“, – sakė atstovas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.