Naujienų srautas

Lietuvoje2019.08.28 15:47

Karbauskis tikisi, kad Masiulis atsakys už, pasak jo, neatliktus darbus

Dainora Karklytė, ELTA 2019.08.28 15:47

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad iš pareigų atleistas buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis turėtų atsakyti už, pasak jo, neatliktus ar nekokybiškai padarytus darbus.

Viešojoje erdvėje kylant spėlionėms, ką toliau veiks aukštą populiarumo reitingą visuomenėje turintis R. Masiulis, valdančiųjų „valstiečių“ lyderis R. Karbauskis nesiryžo spėlioti, ar, sukūręs naują politinį judėjimą, R. Masiulis būtų rimtas varžovas LVŽS.

„Nežinau. Jeigu šnekėtume apie Roką Masiulį, aš tikiuosi, kad jam vis dėlto teks atsakyti už tuos nepadarytus darbus arba blogai padarytus darbus, o jei jis norės įsteigti partiją, čia jo teisė. Kiekvienas žmogus turi teisę įsteigti partiją, surinkti rėmėjų skaičių, o bus rimtas ar nerimtas konkurentas, čia jau rinkėjų valia“, – žurnalistams trečiadienį Seime sakė R. Karbauskis.

ELTA primena, kad koalicinėje sutartyje susisiekimo ministro postą paskyrus Lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos prerogatyvai, ministru tapo Jaroslavas Narkevičius. Postą užleisdamas R. Masiulis sakė, kad pirmi ženklai, jog jis bus atšauktas iš ministro pareigų, buvo po Klaipėdos jūrų uosto direkcijos vadovo Arvydo Vaitkaus atleidimo. Tai – R. Karbauskio kerštas, sakė R. Masiulis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi