Naujienų srautas

Lietuvoje2015.07.27 10:37

Savaitės viduryje mūsų laukia vėsesni orai, tačiau savaitgalis nudžiugins

LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.07.27 10:37

Savaitės pradžioje sulauksime saulės, tačiau trečiadienį į šalį ims veržtis vėsesnis oras, LRT RADIJUI sako sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė.

Savaitės pradžioje sulauksime saulės, tačiau trečiadienį į šalį ims veržtis vėsesnis oras, LRT RADIJUI sako sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė.

Pirmadienį didesnę dienos dalį palepins sausi ir saulėti orai. Bet po truputį debesuotumas didės, vietomis gali šiek tiek palynoti. Didesnė lietaus tikimybė – vakariniuose šalies rajonuose. Pūs nestiprus pietinių krypčių šiltas vėjas. Temperatūra kils iki 18–23 laipsnių šilumos“, – prognozuoja sinoptikė.

Antradienio naktį palis daugelyje rajonų, tačiau vėjas nebus stiprus. Temperatūra sieks 10–15 laipsnių šilumos.

Antradienio dieną per šalį slinks intensyvesnio ir gausesnio lietaus debesys, vietomis lietų lydės ir perkūnija, kai kur galimi stipresni vėjo gūsiai. Oras sušils iki 18–23 laipsnių šilumos.

Trečiadienį sulauksime trumpo lietaus, palynos beveik visoje šalyje. Į Lietuvą ims veržtis vėsesnis oras. Temperatūra tepakils iki 17–21 laipsnio“, – teigia M. Kirkliauskaitė.

Ketvirtadienis bus lietingesnis ir labiau vėjuotas, temperatūra taip pat bus neaukšta: 17–21 laipsnis šilumos. Temperatūra naktį iš ketvirtadienio į penktadienį turėtų pakilti tik iki 8–13 laipsnių.

Penktadienis jau turėtų būti gražesnis – palis tik vietomis, vėjas susilpnės, gal tik prie jūros bus gūsingesnis. Oras sušils iki 18–23 laipsnių.

Savaitgalį vietomis turėtų apsilankyti trumpi lietūs. Šeštadienį temperatūra kils iki 19–24 laipsnių, o sekmadienį oras gali sušilti jau iki 25 laipsnių“, – LRT RADIJUI sako sinoptikė M. Kirkliauskaitė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi