Lietuvoje

2019.08.28 12:29

Palionis trauksis iš „socialdarbiečių“ frakcijos seniūno pareigų

Benas Brunalas, ELTA2019.08.28 12:29

Žemės ūkio ministru tapęs „socialdarbietis“ Andrius Palionis sako, kad Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) frakcijos Seime seniūnu neliks.

„Tikriausiai dviejų kėdžių – gal ir norėtum – bet nesugebėsiu užimti,“ – po susitikimo su premjeru Sauliumi Skverneliu Vyriausybėje žurnalistams sakė A. Palionis.

Kartu politikas teigė nežinantis, kas galėtų užimti LSDDP frakcijos seniūno vietą, jam iš šių pareigų pasitraukus.
„Tikrai nežinau, pas mus yra frakcijos reglamentas ir pagal reglamentą frakcija balsuoja slaptu balsavimu. Dabar nevyksta frakcijos posėdžiai, tai ir nešnekėjome dėl frakcijos narių, ar yra savanorių,“ – sakė Žemės ūkio ministerijai vadovaujantis „socialdarbietis“.

LSDDP frakcijai priklauso 11 Seimo narių. Frakcijos seniūno pirmojo seniūno pavaduotojo pareigas eina Artūras Skardžius. Seniūno pavaduotoju taip pat yra ekspremjeras Algirdas Butkevičius.

ELTA primena, kad įgaliojimus atgavusioje Vyriausybėje pasikeitė trys ministrai. Po to, kai prie valdančiosios daugumos prisijungė Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS), susisiekimo ministrą Roką Masiulį pakeitė LLRS-KŠS narys Jaroslavas Narkevičius. Vidaus reikalų ministrą E. Misiūną pakeitė taip pat LLRA-KŠS atstovė Rita Tamašunienė, o žemės ūkio ministrą Giedrių Surplį – „socialdarbietis“ Andrius Palionis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt