Naujienų srautas

Lietuvoje2019.08.27 17:02

Buvęs VRM vadovas Misiūnas taps Karoblio patarėju

Benas Brunalas, ELTA 2019.08.27 17:02

Buvęs vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas nuo rugsėjo vidurio taps krašto apsaugos ministro Raimundo Karoblio politinio pasitikėjimo patarėju.

Buvęs ministras E. Misiūnas Krašto apsaugos ministerijoje koordinuos teisinių klausimų sprendimą krašto apsaugos sistemoje bei padės formuoti R. Karobliui nuostatas ir prioritetus šioje srityje.

„Ši pareigybė skirta padėti ministrui formuoti politines nuostatas ir prioritetus bei patarti susijusiais su teisiniais krašto apsaugos sistemos (KAS) veiklos ir valstybės valdymo, gynybos ir saugumo bei užsienio politikos klausimais, priimant sprendimus šiais klausimais ir juos įgyvendinant. Jam taip pat ministro pavedimu bus pavesta koordinuoti ir kontroliuoti teisinių klausimų sprendimą KAS, patarti teisės taikymo klausimais vykdant infrastruktūros valdymą ir plėtrą, plėtojant bendradarbiavimą su vidaus reikalų sistemos institucijomis rengiantis atsakui į hibridines grėsmes bei stiprinant ginkluotųjų pajėgų sąveiką valstybės gynybai,“ – Eltai teigė Strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšių departamentas.

E. Misiūnas darbą pradės nuo rugsėjo 16 dienos.

ELTA primena, kad įgaliojimus atgavusioje Vyriausybėje pasikeitė trys ministrai. Po to, kai prie valdančiosios daugumos prisijungė Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS), susisiekimo ministrą Roką Masiulį pakeitė LLRS-KŠS narys Jaroslavas Narkevičius. Vidaus reikalų ministrą E. Misiūną pakeitė taip pat LLRA-KŠS atstovė Rita Tamašunienė, o žemės ūkio ministrą Giedrių Surplį – „socialdarbietis“ Andrius Palionis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi