Lietuvoje

2019.08.27 14:12

Karbauskio reakcija į galimai Skvernelio steigiamą partiją: opozicijos skleidžiami ir suirutę keliantys gandai

Benas Brunalas, ELTA2019.08.27 14:12

Valdančiųjų lyderis Ramūnas Karbauskis gandais ir valstybės pamatų ardymu vadina antradienį LRT.lt skelbtą informaciją, kad Registrų centre įregistruotas naujas politinės partijos pavadinimas „Tėvynės labui“ galėtų būti premjero Sauliaus Skvernelio kurti naują politinį darinį pradžia.

Politiko nuomone, už tokios informacijos galimai slepiasi opozicija, kuri, pasak jo, sugeba tik skųsti, bet ne svarbius politinius sprendimus siūlyti.

„Esu visiškai tikras, kad tai yra gandai, ir tuos gandus skleidžia tie, kurie negerbia nei valstybės, nei savęs... ir iš viso, jie nesugeba nieko kurti, o tik ką nors šmeižti. Nieko bendro su realybe tai neturi“, – Eltai sakė R. Karbauskis, pridurdamas, kad tokios informacijos skleidimu suinteresuoti tie, kurie nori suirutės šalyje.

„Nėra jokio pagrindo tokiems gandams, valdančioji dauguma ir Vyriausybė dirba kryptingai, vykdo savo programą ir apskritai, visi tie gandai yra desperacija, pirmiausia opozicijos. Ji nesugeba nieko pasiūlyti, nieko daryti... kažkokia beprasmybė. Aš įsivaizduoju, kad jei mes būtume opozicijoje, mes bent jau ką nors darytume, bent jau ką nors siūlytume, dėl kažko tartumėmės. O opozicija pas mus tik sugeba skųsti – aš jau pripratau. Kad ir ką aš padaryčiau gyvenime – jie (opozicija. – ELTA) skundą rašo“, – neslėpdamas susierzinimo kalbėjo R. Karbauskis.

„Valstiečių“ lyderis tvirtino, kad jo ir premjero santykiai yra geri, o valdančioji dauguma turi aiškių interesų, todėl pagrindo S. Skverneliui steigti naują politinį judėjimą tiesiog nėra.

Antradienį portalas LRT.lt paskelbė, kad Registrų centro duomenų bazėje užregistruotas politinės partijos pavadinimas „Tėvynės labui“. LRT pažymi, kad gegužę vykusiuose prezidento rinkimuose būtent tokį šūkį savo rinkimų kampanijai pasirinko premjeras S. Skvernelis.

Kartu publikuotame straipsnyje LRT.lt rašo, kad jų šaltinių žiniomis, šį politinės partijos pavadinimą registravo S. Skvernelio artimiausi politiniai bendražygiai, dirbę su juo ir jam padėję prezidento rinkimų kampanijos metu.

Populiariausi