Naujienų srautas

Lietuvoje2019.08.22 12:08

Aistros dėl Vyriausybės įgaliojimo procedūros nerimsta: LSDP kreipėsi į Etikos komisiją

ELTA 2019.08.22 12:08

Valdančiųjų pasirinkta Vyriausybės įgaliojimų grąžinimo procedūra toliau kelia aistras. Opozicija ne tik ketvirtadienį kreipėsi į Konstitucinį Teismą, tačiau Seimo socialdemokratų partijos frakcija kreipiasi ir į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, kad jų – Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) – pavadinimas būtų pašalintas iš Vyriausybės programos dokumentų.

Socialdemokratai nepatenkinti, kad valdantieji Seimui pateikė tvirtinti protokolinį nutarimą „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės programos“ su, pasak jų, klaidomis. LSDP pabrėžia, kad šiuo metu Vyriausybės programoje nurodyta ne naujoji, 4 partijų koalicijos sudaryta Vyriausybė, tačiau „valstiečių“ ir socialdemokratų koalicijos pagrindu sudarytas Ministrų kabinetas.

„Seime patvirtinta Vyriausybės programa yra teisės aktas ir jis turi atitikti realią situaciją. Mes, Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, nuo 2017 m. lapkričio 7 d. esame pasiskelbę opozicine frakcija. Reikalaujame, kad klaidinanti informacija būtų ištaisyta“, – sako Seimo socialdemokratų frakcijos seniūnas Julius Sabatauskas.

Socialdemokratų frakcija išplatintame pranešime pabrėžia, kad jie nepritaria daugeliui dabartinių valdančiųjų sprendimų. Pasak jų, atsakomybę už sprendimus turi prisiimti tie, kurie juos realiai daro.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi