Naujienų srautas

Lietuvoje2019.08.22 08:10

Skvernelis su Misiūnu ir Surpliu dar neatsisveikina: žada politinio pasitikėjimo pareigas

Modesta Gaučaitė, LRT.lt 2019.08.22 08:10

Premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad bent du iš trijų Vyriausybę palikusių ministrų ir toliau galės eiti politinio pasitikėjimo pareigas. Tiesa, kokias dar neatskleidė.

Trys ministrai – vidaus reikalų Eimutis Misiūnas, žemės ūkio Giedrius Surplys ir susisiekimo Rokas Masiulis pareigų neteko po to, kai susiformavus naujai valdančiajai koalicijai jų postai buvo patikėti „valstiečių“ partneriams.

Tačiau premjeras S. Skvernelis ketvirtadienį žurnalistams teigė, kad bent du iš šių ministrų – E. Misiūnas ir G. Surplys – išreiškė norą toliau dirbti valstybei. Jie turėtų, anot ministro pirmininko, užimti politinio pasitikėjimo pozicijas. Tiesa, kokias – neatskleidžiama. S. Skvernelis teigė, kad jei R. Masiulis išreikš tokį norą, taip pat turės tokią galimybę.

Premjeras jau anksčiau teigė, kad jei buvę ministrai pareikš norą dirbti valstybei, jiems tokia galimybė bus suteikta.

„Tokį norą pareiškė bent du iš trijų ir jiems tokia galimybė bus suteikta. Nėra ką slėpti – tiek E. Misiūnas, tiek G. Surplys nori toliau tarnauti valstybei ir mes rasime pozicijas, kur galėtume išnaudoti jų gebėjimus, kompetenciją. Tai bus politinio pasitikėjimo pareigybės. Sritys skirsis. Tai bus politinio asmeninio pasitikėjimo pareigybės“, – teigė S. Skvernelis.

Premjeras teigė jau kalbėjęs ir su R. Masiuliu bei pateikęs tokį patį pasiūlymą. S. Skvernelis kalbėjo, kad buvęs susisiekimo ministras šiuo metu atostogauja, bet jei panorės, jam bus suteikta tokia pati galimybė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi