Naujienų srautas

Lietuvoje2019.08.19 06:49

Savaitę pradėsime 31 laipsnio karščiu ir į Lietuvą besibraunančiu lietumi

naktį tikėtini audringi orai
LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.08.19 06:49

Po šilto ir saulėto savaitgalio sinoptikai sako, pirmadienis dar palepins 30 laipsnių šiluma, tačiau jau nuo antradienio orai keisis ir į Lietuvą brausis drėgnesnių orų banga.

Kaip LRT RADIJUI sakė sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė, pirmąją savaitės dieną turėsime fantastišką orą – bus saulėta, o vietomis temperatūra pakils ir iki 31 laipsnio šilumos.

„Labiausiai termometrų stulpeliai šoks pietiniuose ir pietrytiniuose šalies regionuose, ten bus 30-31 laipsnis šilumos“, – sakė sinoptikė.

Tiesa, žymesnis debesuotumas Lietuvoje pradės formuotis antroje dienos pusėje, tačiau jis labiau „užkabins“ tik pietrytinius šalies rajonus, čia galimas ir trumpas lietus.

Antradienį laukiama gaivesnių orų, nors naktis bus ganėtinai šiltai, o termometrų stulpeliai vietomis peržengs ir 15 laipsnių ribą.

Sinoptikės teigimu, pirmieji didesnio lietaus porcijų sulauks pietiniai ir rytiniai šalies rajonai, čia lietus iškristi gali jau naktį, tikėtini ir audringesni orai.

Dieną laukiam kiek ramesnių orų, nors antradienio rytą lietaus dar galima tikėtis rytiniuose regionuose, kuris dienos eigoje turėtų pasiekti Žemaitiją ir pajūrį.

Temperatūra antradienį bus vasariškai maloni – 21-25 laipsniai šilumos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi