Naujienų srautas

Lietuvoje2019.08.13 06:55

Orai: į šalį vėl braunasi lietus

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.08.13 06:55

Nors darbo savaitė prasidėjo itin šiltai, tačiau nuo antradienio į šalį braunasi lietingi orai. Simona Dalinkevičiūtė LRT RADIJUI sakė, kad oro temperatūra kils iki 24 laipsnių šilumos.

Antradienį rytiniai ir pietiniai šalies rajonai paklius į nedidelio ciklono, slenkančio per Baltarusiją, veiklos zoną. Vakaruose ir iš dalies šiaurės Lietuvoje orus lems nedidelė aukštesnio slėgio sritis.

Dangų dengs nepastovus debesuotumas. Vietomis palis, vyraus trumpi ir negausūs lietūs. Vėjas bus smarkokas, jo gūsiai sieks 7–12 m/s. Dieną megztukas ar striukė tikrai pravers, nes temperatūra kils tik iki 20–24 laipsnių šilumos.

Trečiadienio naktį lietaus debesys prasisklaidys, palynos tik kai kur vakaruose. Vietomis vėl drėgmės pritvinkęs oras sudarys palankias sąlygas formuotis rūkams, vėjas silps. Temperatūra paryčiais pažemės iki 11–16 laipsnių šilumos.

Dieną per šalį slinks atmosferos frontas, kuris vėl atneš lietų į daugelį šalies vietovių. Vis dėlto vyraus trumpo pobūdžio lietus, jis kai kur bus lydimas perkūnijos. Gausiau palis tik rytinėje šalies pusėje. Vėjas vėl sustiprės iki 7–12 m/s. Temperatūra vyraus tarp 18–22 laipsnių šilumos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi