Lietuvoje

2019.08.12 15:46

Karbauskis: Masiulis buvo puikus ministras viešuosiuose ryšiuose

Lukas Blekaitis, ELTA 2019.08.12 15:46

Seimo valdančiųjų „valstiečių“ frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis teigia, kad Rokas Masiulis buvo geras ministras viešuosiuose ryšiuose, o problemų Susisiekimo ministerijoje vis daugėja.

„Bėdų Susisiekimo ministerijos darbe yra apsčiai. Jeigu šnekėtume apie padėtį regioninių kelių asfaltavimo, ten nepateisinamai prasta situacija, Lietuvos geležinkeliuose taip pat yra problemų. Problemų yra visur, ir jų tik daugėja. Per kelis mėnesius darbo naujo ministro sužinosime daug daugiau, objektyviai kokia situacija. Buvo puikus ministras viešuosiuose ryšiuose. (...) Problemų yra daugiau nei kitose ministerijose“, – DELFI Dienoje sakė R. Karbauskis.

Anot jo, tai, kad ministras laikomas labai mėgstamu, turi aukštus reitingus – yra viešųjų ryšių rezultatas.

„Jeigu žmonės žinotų, kad vietoj 700 km išasfaltuojama 200 km per metus ir pinigai sugrąžinami į biudžetą, nes jie nepanaudojami, nevyksta konkursai, jie pradedami daryti birželio mėnesį, kai reikia pradėti dirbti gegužės mėnesį. (...) Manau, kad šioje situacijoje pasikeitimas (ministro. – ELTA) bus į naudą“, – laidoje sakė R. Karbauskis.

„Valstiečių“ lyderis teigė, kad R. Masiulio darbu nebuvo patenkintas ir ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

„Prezidentas buvo teisus, Seime R. Masiulis palaikymo neturėjo. Jei Seime būtų balsuojama dėl pasitikėjimo, jo būtų neužtekę šiam ministrui jau praėjusių metų pabaigoje. (...) Premjeras pats yra sakęs, kad šis ministras turi būti pakeistas. Tai ir nutiko“, – sakė R. Karbauskis.

ELTA primena, kad prezidentas Gitanas Nausėda praėjusią savaitę pasirašė dekretą dėl kandidato į susisiekimo ministrus – Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos nario Jaroslavo Narkevičiaus.