Naujienų srautas

Lietuvoje2019.08.10 12:47

Nausėda aplankė varpininkę Kotryną: džiaugiuosi, kad tokių žmonių Lietuvoje turime labai daug

LRT.lt 2019.08.10 12:47

Apie Pabaiske, Ukmergės rajone gyvenančią 89-erių Švenčiausios Trejybės bažnyčios varpininkę Kotryną Lietuva sužinojo, kai ją savo kalboje paminėjo dabar jau šalies prezidentas Gitanas Nausėda.

Šeštadienį prezidentas vėl apsilankė Ukmergės rajone ir antrą kartą pabendravo su Kotryna.

„Šiek tiek jaudinausi prieš važiuodamas į Pabaiską, nes ponią Kotryną senokai mačiau paskutinį kartą. Tačiau visą laiką bendravome mintimis ir maldomis“, – įspūdžiais socialinėje erdvėje dalinasi šalies vadovas.

Anot prezidento, jis džiaugiasi, kad tokių šviesių žmonių Lietuvoje dar labai daug, kurie daro, iš pirmo žvilgsnio mažus, tačiau svarbius darbus.

„Džiaugiuosi, kad tokių žmonių Lietuvoje turime labai daug. Jie tyliai gyvena pareigos ritmu, daro tuos iš pirmo žvilgsnio nedidelius darbus, bet kartu kuria gražesnę Lietuvą. Tie žmonės nesiskundžia, jų neišgirsite per televiziją kažkuo besipiktinančių. Tačiau jie yra svarbi mūsų šalies dalelė ir turbūt be šių žmonių Lietuva būtų visiškai kitokia“, – rašo G. Nausėda.

Prezidento tikinimu, jis ir toliau ketina palaikyti betarpišką ir artimą ryšį, kurie „tyliai dirba savo darbus, nesiskundžia, tačiau tikisi gyventi geriau“, ko ir turi siekti šalies politikai.

„Aš noriu palaikyti ryšį su visais žmonėmis, gyvenančiais įvairiose Lietuvos vietose, kurie kantriai dirba savo darbus, nesiskundžia, neaimanuoja, bet tikisi gyventi geriau. O valdžios pareiga ir yra siekti, kad kartu su visa Lietuva gyventume geriau“, – rašo prezidentas.

LRT.lt primena, kad G. Nausėda Kotryną sutiko pernai vasarą. Rugpjūtį apie ją parašė feisbuke. O rugsėjį, skelbdamas, kad sieks šalies prezidento posto, istorija apie už Lietuvą besimeldžiančią Kotryną, jis pradėjo savo kalbą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi