Lietuvoje

2015.09.08 13:45

D. Pavalkis paliko Darbo partiją

BNS2015.09.08 13:45

Buvęs švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis išstojo iš Darbo partijos.

Buvęs švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis išstojo iš Darbo partijos.

Ši partija D. Pavalkį buvo delegavusi į ministro postą, bet pavasarį partijos taryba apkaltino jį nevykdant partijos bei vyriausybės programos ir jis iš pareigų atsistatydino. Birželio pradžioje D. Pavalkis grįžo dirbti į Kauno klinikas, kur dirbo prieš tapdamas ministru.

„Aš visada agitavai neskubėti, pažiūrėjau, kuo baigėsi partijos pirmininko rinkimai, buvau susitikęs su visa eile politikų ir nematau jokių perspektyvų toliau likti šitoje partijoje“, – BNS pirmadienį sakė D. Pavalkis.

Jis teigė partiją palikęs per elektroninę deklaravimo sistemą, jo narystė nutraukta nuo liepos 8 dienos. Iki rudens buvęs ministras sakė nei stoti į partiją, nei profesinių pokyčių neplanuojantis.

„Iki rudens tikrai niekur neisiu, lėtai dirbsiu, o rudenį matysim, nes vis tiek nesu labai ramus žmogus, kažką galvosiu“, – teigė jis.

D. Pavalkis ministru dirbo beveik pustrečių metų.

Populiariausi

Rokas Masiulis

Lietuvoje

2020.07.03 11:58

Masiulis buvo numatęs LAKD vadovo atleidimą: aš jau nesu ministras, tai Andrejevą greičiausiai irgi pašalins Landsbergis: atleidimas – žingsnis atgal; atnaujinta 12.57

8
Kauno oro uostas

Lietuvoje

2020.07.03 17:46

SAM atnaujino duomenis, iš kurių šalių gali atvykti užsieniečiai: pokyčiai dėl Liuksemburgo pasikeitė rekomendacijos dėl Čekijos; atnaujinta 18.01

5