Lietuvoje

2019.08.07 16:02

Nausėda apie sprendimą keisti Masiulį: jis galėtų būti naujo politinio judėjimo lyderis

Trečiadienį premjeras Saulius Skvernelis prezidentui oficialiai pateikė kandidatų į ministrus pavardes. Laikinasis susisiekimo ministras Rokas Masiulis neišsilaikė poste – jį keičia Jaroslavas Narkevičius.

Prezidentas Gitanas Nausėda teigė, kad iki šiol susisiekimo ministro pareigas ėjęs Rokas Masiulis turėtų būti pakeistas, nes neturėjo palaikymo Seime.

„R. Masiulis pasiekė šiame poste nemažai, tą pripažįsta ir naujasis kandidatas į ministrus, bet reikia nemažai nuveikti ir ateityje. Kodėl R. Masiulis negalėtų tęsti savo veiklos, atsakymas toks – jo iniciatyvoms bent jau pastaruoju metu nebuvo pakankamo palaikymo Seime.

Ministras turi turėti ir visišką ministro pirmininko pasitikėjimą, ir atramą Seime, manau, kad pačiam R. Masiuliui buvo sudėtinga dirbti, nepaisant to, kad visos jo asmeninės savybės yra imponuojančios ir skaidrumo standartai man, kaip prezidentui, yra artimi“, – sakė G. Nausėda.

Nausėdos ir Skvernelio spaudos konferencija: pakeistoje Vyriausybėje – 3 naujos pavardės

„Neabejoju, kad jis turi politinę ateitį, ir nenustebčiau, jei atsirastų naujas politinis judėjimas, kurio lyderis būtų R. Masiulis“, – pridūrė G. Nausėda.

Prezidentas trečiadienį pasirašė dekretą dėl naujo susisiekimo ministro – Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos nario J. Narkevičiaus.