Naujienų srautas

Lietuvoje2019.08.06 08:51

Vilniaus savivaldybė Zuokienės rastą „lobį“ grąžino Jono Meko fondui

atnaujinta 08.57
LRT.lt, BNS 2019.08.06 08:51

Ankstų antradienio rytą Vilniaus savivaldybė sugrąžino Agnės Zuokienės rastus Jono Meko daiktus. Daiktai buvo vežami į „BNA Grupės“ patalpose esantį Jono Meko fondą.

„Daiktai atvežti ir iškrauti, jie perduoti „BNA grupei“, iš kurios patalpų jie buvo paimti. Ten ir grąžinti“, – BNS antradienio rytą sakė J. Meko fondo direktorius Edgaras Stanišauskas.

Pirmadienį Vilniaus administracijos direktorius Povilas Poderskis atsiprašė J. Meko fondo vadovo Edgaro Stanišausko bei Artūro Zuoko už iš pastarojo namų paimtus daiktus ir patikino, kad daiktai bus grąžinti šią savaitę.

„Pasiekėme susitarimą daiktus nuvežti atgal į jų nurodytas patalpas. Tą su džiaugsmu padarysime šią savaitę“, – teigė jis.

Savivaldybės administracijos vadovas pripažino, kad A. Zuoko namuose atlikti veiksmai buvo skuboti.

„Noriu atsiprašyti Jono Meko fondo vadovo ir Artūro Zuoko už viešojoje erdvėje paskleistą informaciją ir mūsų veiksmus, kurie galbūt buvo šiek tiek galbūt skuboti“, – sakė P. Poderskis.

LRT.lt primena, kad liepos 31 d. su savo vyru A. Zuoku besiskirianti Agnė Zuokienė šeimos namuose, Užupyje, galimai rado J. Meko meno kūrinių. Moteris teigė nežinojusi apie tuos daiktus, radimo faktą ji užfiksavo su antstoliais. Galiausiai A. Zuokienė kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybę, kurios atstovai atvyko į Zuokų namus ir rastą „lobį“, kurį sudarė apie 100 dėžių su įvairiais daiktais, išsivežė į savivaldybę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi