Naujienų srautas

Lietuvoje2019.08.06 06:42

Skvernelis su Nausėda aptars Vyriausybės formavimą

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis su prezidentu Gitanu Nausėda antradienį aptars Vyriausybės formavimą.

formavimą.

Šis susitikimas vyks į besibaigiant terminui, kada S. Skvernelis turės pateikti prezidentui tvirtinti Vyriausybės sudėtį.

Po įgaliojimų grąžinimo šalies vadovas S. Skvernelį premjeru paskyrė liepos 24 dieną. Nuo tada ministras pirmininkas turėjo 15 dienų sudaryti kabinetą.

Premjero atstovas spaudai Tomas Beržinskas BNS sakė, kad antradienį ministras pirmininkas dar nepateiks G. Nausėdai kabineto sudėties.

Dėl naujos daugumos sutarusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos socialdemokratų darbo partija, „Tvarka ir teisingumas“ bei Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga žada pakeisti mažiausiai tris ministrus – vidaus reikalų, susisiekimo ir žemės ūkio.

Viešai įvardyta, kad į šias pozicijas siūlomi Lenkų rinkimų akcijos atstovai Jaroslavas Narkevičius, Vladislavas Kondratovičius bei „socialdarbietis“ Andrius Palionis.

Šalies vadovai šiuo metu taip pat sprendžia dėl teisinių niuansų, kaip bus atnaujinama Vyriausybė. Jeigu kabineto sudėtis bus patvirtinta mažiausiai su dviejų ministerijų vadovų pasikeitimais, Vyriausybė turės pasitikrinti pasitikėjimą Seime.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi