Lietuvoje

2019.08.05 18:07

Teismas atsisakė nagrinėti „MG Baltic“ skundą prieš Baką

Koncerno atstovo komentaras; atnaujinta 18.43
LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2019.08.05 18:07

Teismas atsisakė pradėti nagrinėti koncerno „MG Baltic“ prašymą byloje prieš valstybę kaip atsakovą įtraukti buvusį Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininką Vytautą Baką.

Apie tai Bakas paskelbė savo „Facebook“ paskyroje.

Koncernas politiką kaltina išviešinus ir sąmoningai klaidingai interpretavus žvalgybos duomenis bei prisidengus viešu interesu, tenkinus asmeninius politinius interesus.

„MG Baltic“ remiasi naujojo pirmininko Dainiaus Gaižausko teiginiais, kad V. Bakas komitetą buvo pavertęs savo individualia įmone.

„Stebėtinai sutampa teiginiai, kuriuos spaudoje akcentavo naujasis NSGK vadovas su tais, kurie vos po trijų darbo dienų vėliau nugulė į MG Baltic savininko ir keturių jo bendrų patikslintą ieškinį.
Dėkoju teisėjams, kurie išdrįsta tokius sprendimus priimti“, – savo socialinėje paskyroje „Facebook“ tinkle rašo V. Bakas.

Savo ruožtu koncerno „MG Baltic“ atstovai teigia, kad šiandienos sprendimas bus skundžiamas aukštesnės instancijos teismui, o V. Bako įtraukimas į bylą papildomu atsakovu ieškinio iš esmės nekeičia.

„Tai visiškai procesinis klausimas, dėl kurio teiksime skundą aukštesnės instancijos teismui. V. Bako įtraukimas į bylą papildomu atsakovu ieškinio iš esmės nekeičia, priešingai nei teigia teisėjų kolegija. Bet kuriuo atveju V. Bakas ieškinio neišvengs”, – komentare žiniasklaidai teigia koncerno „MG Baltic“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos direktorius Tadas Marčiukaitis.

Kitoje byloje V. Bakas yra pripažintas padaręs žalos koncerno reputacijai.

Parlamentaras šį sprendimą apskundė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.