Lietuvoje

2019.08.05 15:32

Politologas kritiškai vertina pusės Vyriausybės atostogas: tai mažų mažiausiai keista

Ignas Jačauskas, BNS, LRT RADIJAS2019.08.05 15:32

Šią savaitę atostogų išeina pusė Vyriausybės – septyni ministrai iš keturiolikos.

Atostogų nuo pirmadienio išeina kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas, švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, žemės ūkio ministras Giedrius Surplys, energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Nuo praėjusios savaitės jau atostogauja užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, nuo ketvirtadienio dviem savaitėms tėvystės atostogų eis aplinkos ministras Kęstutis Mažeika.

K. Mažeikos atstovas Justas Jaskonis BNS sakė, kad K. Mažeika planavo atostogas ir anksčiau, tačiau jas teko atidėti, nes trečiadienį posėdžiausiantis Ministrų kabinetas būtų netekęs kvorumo.

Atostogaujančius ministrus pavaduos kiti kolegos ministrai.

Premjero atstovas spaudai Tomas Beržinskas BNS sakė, jog tai, ar premjeras Saulius Skvernelis atostogaus rugpjūtį, priklausys nuo to, kaip klostysis Vyriausybės formavimo ir eurokomisaro skyrimo procesai.

Politologai kritikuoja situaciją, paaiškėjus, kad šią savaitę atostogų išeina pusė Vyriausybės – septyni ministrai iš keturiolikos.

„Aišku, žmonės turėtų atostogauti, bet, jeigu kalbėti rimtai, Vyriausybė yra svarbiausias valdžios organas valstybėje. Ypač esant tokiai tarpinei situacijai, kai yra formuojama nauja Vyriausybė, tai yra mažų mažiausiai keista.

Vertinčiau kaip tam tikrą nerūpestingumą, ministrų neatidumą valstybės reikalams, kai situacija yra iš tikrųjų gana komplikuota“, – sako Vytauto Didžiojo universiteto docentas Bernaras Ivanovas.

Populiariausi

Karantinas
8

Lietuvoje

2021.03.06 09:32

COVID-19 Lietuvoje: protrūkiai fiksuojami įmonėse, darželiuose ir vienuolyne

per praėjusią parą – 450 naujų koronaviruso atvejų, 10 žmonių mirė; atnaujinta 11.10
8