Naujienų srautas

Lietuvoje2019.08.03 16:32

Prezidentas: sutarimo dėl visų ministrų kandidatūrų dar nėra

Sutarimo dėl visų ministrų kandidatūrų dar nėra, bet laikas spaudžia, sako prezidentas Gitanas Nausėda.

„Dėl visų ministrų dar sutarimo nėra, bet kiekvienai iš pusių radus geros valios ir aiškiai matant tikslą, ko mes siekiame šios Vyriausybės suformavimu, tikrai sprendimus įmanoma rasti“, – šeštadienį Ariogaloje žurnalistams sakė G. Nausėda.

„Dėl kai kurių, labai nedaugelio asmenų, dar nerastas sprendimas, bet manau, kad bus rastas artimiausiu metu, pagaliau ir laikas spaudžia“, – pažymėjo šalies vadovas.

G. Nausėda sakė dar negalintis atsakyti, ar iš ministrų bei vieno kandidato į ministrus, su kuriais susitiko šią savaitę, visi bus paskirti į naują Vyriausybę.

Atnaujinant Vyriausybę prezidentas šią savaitę susitiko su socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu, sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga, finansų ministru Viliumi Šapoka ir kandidatu vadovauti Žemės ūkio ministerijai Andriumi Palioniu.

Dėl naujos daugumos sutarusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos socialdemokratų darbo partija, „Tvarka ir teisingumas“ bei Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga žada pakeisti mažiausiai tris ministrus.

Ministrų kabinetas atnaujinamas, Vyriausybei grąžinus įgaliojimus po prezidento priesaikos liepos 12-ąją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi