Lietuvoje

2019.07.31 15:29

Skvernelis apie Vijūnėlės „dvarą“: teismo sprendimai privalo būti vykdomi

ELTA2019.07.31 15:29

Po Druskininkų savivaldybės tarybos kreipimosi į Vyriausybę su prašymu perleisti Vijūnėlės „dvaro“ nuosavybę, pritaikant pastatą visuomenės poreikių gerinimui, pats S. Skvernelis sako, kad Vyriausybė vis dėlto laikosi nuostatos, jog teismo sprendimas privalo būti vykdomas.

„Galutiniai teismo sprendimai turi būti vykdomi“, – po Vyriausybės pasitarimo trečiadienį žurnalistams sakė S. Skvernelis.

ELTA primena, kad Lietuvos apeliacinis teismas jau prieš dvejus metus nusprendė, jog Vijūnėlės „dvaras“ turi būti nugriautas, nes buvo pažeisti statybas kurorto zonose Lietuvoje reglamentuojantis įstatymai.

Po teismo sprendimo pastato savininkas teigė, kad paklus teismo sprendimui. Galiausiai šiemet liepą dvaras buvo pradėtas ardyti, tačiau dėl vėlavimo atlikti griovimo darbus savininkui jau buvo pradėjusios kauptis baudos. Tuo tarpu pirmadienį Druskininkų savivaldybės taryba nusprendė kreiptis į Vyriausybę dėl vadinamojo Vijūnėlės „dvaro“ nuosavybės perėmimo, pritaikant pastatą visuomenės poreikių gerinimui.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.