Lietuvoje

2019.07.31 15:19

Šarknickams budint prie komos ištiktos dukros, policija aiškinasi, kokiu greičiu važiavo neblaivus įtariamasis

Ineta Nedveckė, LRT.lt2019.07.31 15:19

Automobilis, vairuojamas neblaivaus 43-ejų vietinio gyventojo, savaitgalį Rokiškyje parbloškė Seimo nario Roberto Šarknicko jaunesniąją dukrą. Ji ėjo ne per perėją, bet, kaip pats R. Šarknickas sakė „Alytaus naujienoms“, vairuotojas staigiai manevravo iš vienos pusės į kitą.

Seimo narys trečiadienį LRT.lt sakė, kad jam sunku apie tai kalbėti ir vargina nuolatiniai skambučiai. Jam antrino ir žmona Agnė. Ji pabrėžė, kad šiuo metu viskas, ko norisi – tai gyventi savame pasaulyje, su kuo mažiau trukdžių. Dėl to su vyru parašė laišką feisbuke – kad žmonės nusiramintų ir gyventų be baimių.

„Mažais žingsniais. Pasakysime, kai bus ką“, – LRT.lt komentavo A. Motiejūnaitė-Šarknickienė, paklausta apie dukros būklę.

Pasak jos, šiek tiek pakitimų yra, bet dalintis jais kol kas dar nei gali, nei nori: „Yra tam tikri dalykai, kuriuos norime suprasti. Ir gydytojai nori.“

„Viskas, tikime, bus gerai“, – kalbėjo ji.

Minėtame laiške Šarknickai teigia besijaučiantys saugūs ir ramūs ir nieko nekaltina.

Po šeštadienio popietę vykusios avarijos „Volvo“ vairuotojas pasišalino, bet netrukus buvo surastas. Kaip LRT.lt sakė Rokiškio rajono policijos komisariato viršininkas Rimantas Čepulis, gyventojas buvo savo kieme, jam nustatytas 1,18 promilės neblaivumas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, vairuotojas sulaikytas, pareikštas įtarimas pagal Baudžiamojo kodekso 281 straipsnio 4 dalį. Remiantis ja, rokiškėnui gali grėsti 6 metų laisvės atėmimo bausmė.

Šiuo metu įtariamasis jau paleistas, jam skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Anksčiau policijai asmuo nebuvo žinomas.

„Dabar apklausiami liudytojai, atliekami kiti procesiniai veiksmai, analizuojami vaizdo kamerų įrašai. Jeigu bus reikalinga, skiriama užduotis specialistams dėl eismo įvykio eigos, įvykimo, kaltės“, – aiškino komisariato viršininkas.

Siekiama ištirti ir kokiu galimu greičiu važiavo įtariamasis, ir kokios kitos įvykio aplinkybės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.