Lietuvoje

2015.07.17 10:42

Savaitgalio ir kitos savaitės orai nuobodžiauti neleis

LRT RADIJAS, LRT.lt2015.07.17 10:42

Permainingas atmosferos frontų žaismas atneš į Lietuvą nepastovius ir permainingus orus. Savaitgalį sulauksime ir šilumos, ir lietaus, ir didelių vėjų, praneša sinoptikė Teresė Kaunienė.

Permainingas atmosferos frontų žaismas atneš į Lietuvą nepastovius ir permainingus orus. Savaitgalį sulauksime ir šilumos, ir lietaus, ir didelių vėjų, LRT Radijui praneša sinoptikė Teresė Kaunienė.

Penktadienį dieną orus lems žemesnio slėgio laukas, todėl diena bus debesuota su pragiedruliais. Šiaurinėje šalies pusėje numatomi trumpi lietūs su perkūnija. Vėjas dieną gali sustiprėti. Bus šiek tiek šilčiau, aukščiausia temperatūra sieks 18–23 laipsnius.

Savaitgalis numatomas permainingas, bet šiltesnis. Šeštadienio naktį vėjas nurims, debesys prasisklaidys, tačiau gali atsirasti rūkas. Temperatūra naktį – 7–12 laipsnių. Dieną ims plūsti šiluma, tačiau šalies vakarus pasieks debesys ir prasidės lietus. Trumpi lietūs dieną išplis po visą šalį. Aukščiausia temperatūra numatoma pirmoje dienos pusėje ir turėtų siekti 23–28 laipsnius.

Sekmadienio naktį palis daugelyje rajonų. Dieną lietaus bus mažiau ir pūs smarkokas vėjas. Naktis bus vėsi – 12–17 laipsniai, o dieną šiluma nepakils aukščiau 24 laipsnių.

Kitos savaitės orai nuobodžiauti irgi neleis. Pirmadienis bus vėsesnis, vėjuotas, gūsingas ir taip pat su lietaus galimybe.

Panašu, kad antradienį lietaus mažės, oras gerės ir temperatūra po truputį kils.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.