Lietuvoje

2013.01.24 10:23

Išdalinti 2012-ųjų LRT „bitinukai“

2013.01.24 10:23

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija metus pradeda nusilenkdami tiems, kurių darbu didžiuojasi ir kurie savo kūrybingumu ir profesionalumu labiausiai puošia nacionalinio transliuotojo eterį. 

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija metus pradeda nusilenkdami tiems, kurių darbu didžiuojasi ir kurie savo kūrybingumu ir profesionalumu labiausiai puošia nacionalinio transliuotojo eterį.

Trečiadienį LRT didžiojoje studijoje ne tik kolegų, bet ir žiūrovų bei klausytojų labiausiai vertinami LRT projektai ir žmonės buvo apdovanoti „bitinukų“ statulėlėmis.

2012-ųjų „bitinukas“ geriausio TV laidų žurnalisto nominacijoje atiteko televizijos naujienų „bitutei“ Justei Navickaitei, kuri talkina ir „Labam rytui“, ir „Labai dienai“. Geriausiu radijo žurnalistu išrinktas Edvardas Kubilius, rengiantis ir skaitantis žinias LRT radijuje. Geriausia visų LRT televizijos kanalų laida pripažinta „Labas rytas, Lietuva“, radijo laida –„Pašnekesiai apie tave ir kitus“. 

Už ilgamečius nuopelnus garbės „bitinuku“ pagerbtas LRT televizijos naujienų vienas iš vadovų Jonas Ramelis.

„Bitinukai“ taip pat įteikti 2012-ųjų Metų žmogaus titulą gavusiam judėjimui „Darom“ bei „Kultūros šviesuliu“ klausytojų išrinktai bibliotekininkei iš Ažuožerių Daivai Agafanovienei.

LRT „bitinukais“ kasmet yra apdovanojami ir tie, kurie nebūtinai yra žinomi plačiajai visuomenei, bet be kurių kruopštaus darbo ir geranoriškumo neįsivaizduojama kasdienė LRT veikla. Šiemet LRT profesionalų „bitinukais“ kolegų valia tapo radijo garso režisierė Sonata Jadevičienė bei televizijos archyvarė Margarita Liaudanskienė. 

Geriausiu televizijos serialu išrinktas „Šerlokas“.

„Bitinukus“ rinko LRT darbuotojai ir televizijos žiūrovai bei radijo klausytojai, balsuodami portale lrt.lt. 

Dainomis LRT bitinukus sveikino Katažyna ir „Kaštoninis choras“, grupė DAR, Edmundas Kučinskas.

LRT „bitinukų“ apdovanojimų ceremoniją LRT televizijos žiūrovai galės pamatyti sausio 26 dieną 21 valandą, iš karto po „Panoramos“.

LRT kolegos sveikina visas bites ir bitinukus, didžiuojasi jais ir linki gero medunešio ir 2013-aisiais!