Lietuvoje

2019.07.27 12:24

500 vaikų iš nepasiturinčių šeimų suteikta galimybė pirmąkart pamatyti jūrą

Ignas Jačauskas, BNS2019.07.27 12:24

500 vaikų iš nepasiturinčių šeimų dalyvauja užsiėmimuose Palangoje – vykdnat socialinę akciją „Pasveikink jūrą Palangoje“ jiems suteikta galimybė pirmąkart pamatyti jūrą.

Kaip pranešė Prezidentūra, į Palangą atvykusių 7-10 metų vaikų laukia dviejų dienų programa: jų užimtumu rūpinsis profesionalūs animatoriai, vaikų lauks žaidimai bei atrakcijos, duris nemokamai atvers įvairūs muziejai.

Palangos Jūratės ir Kastyčio skvere vaikus šeštadienį pasitiko šalies Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė, o taip pat ir akcijos globėjas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. Vėliau minia keliavo iki Palangos tilto.

Klaipėdoje gimęs G. Nausėda dalijosi prisiminimais, kaip pats pirmąkart pamatė jūrą.

„Man sakė, kad kitoje pusėje yra Švedija, aš taip visada stengdavausi ją pamatyti, bet man taip ir nepavyko. Gal šiandien kažkuriam iš jūsų pavyks pamatyti šios užjūrio šalies krantus. Linkiu geros nuotaikos ir puikių įspūdžių“, – sakė G. Nausėda.

Vaikai, jei sąlygos bus palankios, galės maudytis jūroje, gelbėtojai jiems ves edukacinius užsiėmimus. Vėliau vyks piknikas, kuriame mažieji vaišinsis pasienietiška koše, klausysis koncerto – daugelis visa tai patirs pirmą kartą.

Socialinė akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“ organizuojama prisidedant prie Nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt